Flash Promasyon | Klasik İspanta Turu

 
 

Flash Promasyon | Klasik İspanya 409 € 'dan İtibaren

EKSTRA TURLAR ve TÜM ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL !

 
1.Gün İSTANBUL – BARCELONA
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 469 sefer sayılı uçağı ile saat 10.25’te Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 13.15’te Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
2. GÜN BARCELONA (MONTSERRAT)
Sabah kahvaltısı sonrası Montserrat turu için hareket. Barcelona şehrini ve Akdeniz'i tepeden gören, Barcelona'nın Sümela’sı olan Montserrat’a çıkıyoruz. Eskiden sadece keşişlerin tırmanıp münzevi bir hayat yaşadıkları bu zirve şimdilerde bir hac merkezi olarak ziyaret ediliyor ve dağın eteklerinde yaşayan köylüler her gün kendi çiftliklerinden elde ettikleri peynir bal gibi ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyorlar. Buradan şehrin ve Akdeniz'in muhteşem manzarasına görüldükten sonra turumuz bitiyor. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 
3. GÜN BARCELONA – VALENCIA – MADRİD
Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Valencia’ya hareket. Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğumuzdan sonra panoramik Valencia şehir turu. Görülecek yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi ,15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Şehir turu sonrası Madrid’e hareket. Odaların alınması ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 
4. GÜN MADRİD (TOLEDO)
Sabah kahvaltısı sonrası panoramik Madrid şehir turu. Turumuz sırasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala görülecek yerler arasındadır. Öğleden sora Toledo şehir turu. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Toledo'da gerçekleştireceğimiz bu turumuzda, El Greco'nun eşsiz eserleriyle ününe ve zarafetine güzel sanatları da eklemiş Toledo Katedrali (panoramik olarak - giriş ücreti dahil değildir), şehrin kalbi Zocodover Meydanı, Tajo Nehri, Alcantara Köprüsü, Bisagra Kapısı görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer. odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.
 
5. GÜN MADRİD – İSTANBUL 
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüsümüz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları PC 538 sefer sayılı uçuş ile saat 14.25’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.35’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 

25 Mart 2015 2 & 3 Kişilik
Odada Kişi Başı
Tek Kişilik
Oda Farkı
3 - 12
Yaş Çocuk
0 - 2
Yaş Çocuk
 3* & 4* Oteller
 (Şehir Merkezine 15-20 Km)
409 € 150 € 409 € 150 €

1,8,15 Nisan 2015 2 & 3 Kişilik
Odada Kişi Başı
Tek Kişilik
Oda Farkı
3 - 12
Yaş Çocuk
0 - 2
Yaş Çocuk
 3* & 4* Oteller
 (Şehir Merkezine 15-20 Km)
459 € 150 € 459 € 150 €
 
OTELLER  
BARCELONA 4* Catalonia Verdi / 3* H2 Rubi Hotel
MADRID 4* Holiday Inn Las Tablas / 3* Avant Torrejon
 
*** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
***Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olarak yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla  farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
—• Pegasus Havayolları ile İstanbul - Barcelona / Madrid - İstanbul uçak bileti,
• —Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
—• Seçilecek kategori otellerde toplam 4 gece oda kahvaltı konaklamalar,
—• Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
—• Barcelona, Valencia ve Madrid panoramik şehir turu,
• Toledo ve Montserrat ekstra turları,
—• Otel vergileri,
—• Turist şehir vergileri,
—• Türkçe rehberlik hizmetleri.
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
—• Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
—• Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
—• Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
—• Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
• —Müze, ören yeri, katedral, dini mabed vb. girişleri,
• —İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,
—• İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro ).
 
NOTLAR 
• Ekstra turlar belli kişi sayısı toplandığı taktirde (15-20) gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre rehber tarafından değişebilir. Genel sayının altında katılımı olan turlarda fiyat artırımı uygulanabilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. 
• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından CORAL Travel & ODEON Tours sorumlu tutulamaz. 
• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için bu turda vize uygulanmamaktadır. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
• Turun iptali durumunda son bildirim tarihi tur kalkışından 3 gün öncedir. Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
• Her türlü fiyat, bilgi ve indirim oranı değişikliklerinden ve meydana gelebilecek tipografig hatalardan acentamız sorumlu değildir. Uyuşmazlık halinde Coral Travel & Odeon Tours kayıtları geçerlidir.
• CORAL Travel&ODEON Tours; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü'ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.